انتخاب شهر
09381257374

0
0

سوالات متداول مشتریان

آنی  بن یک شرکت تجارت الکترونیک است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های 10 تا 90 درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

 

برای استفاده از این پیشنهادات استثنایی کافی است مراحل ساده زیر را انجام دهید:

 

1. دریافت آنی بن
جهت گرفتن اشتراک در آنی بن در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات نت برگ روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.
با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که آنی بن خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت نت برگ سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت آنی بن آن را خریداری کنید.

 

2. به اشتراک گذاشتن آنی بن
 آنی بن ها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و  3 پیام کوتاه رایگان که از طرف سایت آنی بن در اختیار شما قرار داده می‌شود و البته دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

 

3. خوش گذراندن با آنی بن
پس از خرید،رسید آنی بن خریداری شده کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت آنی بن نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی آنی بن دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی آنی بن لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید آنی بن به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.